Příroda kolem nás – elektronická soutěž

Jako každý rok, tak i letos je pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti, chovatelů i zahrádkaření připravena tradiční elektronická soutěž. Soutěž je určena všem dětem a studentům ve věku od 9 do 16 let (1. věková kategorie 9 – 13 let, 2. věková kategorie 14 - 16 let).

·        Soutěž bude probíhat od 1. 3. do 30. 4. 2024.

·        35 soutěžních otázek bude složeno z témat: včelařství, rybářství, chovatelství, myslivosti a zahrádkářství.

·        Kritérium úspěchu je počet bodů (1 správná odpověď = 1 bod), při stejném počtu bodů rozhoduje čas.

Prvních deset výherců bude písemným vyrozuměním pozváno na výstavu NATURA VIVA 2024 Lysé nad Labem (5 + 5 výherců z každé kategorie), kde proběhne finální kolo soutěže. První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jeden doprovod na výstavu zdarma, ostatní náklady si hradí sami. Výherce také čekají dárky.

 

Odkaz na soutěžní otázky naleznete zde:

https://forms.gle/DmqxoFLj2zPd4RmN8


Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií Google Forms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

Organizátorem je Střední odborné učiliště včelařské Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s., ČSCH, z. s. a ČZS, z. s.